< Terug naar vorige pagina

Publicatie

An efficient approximate moment method for multi-dimensional population balance models - Application to virus replication in multi-cellular systems

Tijdschriftbijdrage - Tijdschriftartikel

Tijdschrift: Chemical Engineering Science
ISSN: 0009-2509
Volume: 160
Pagina's: 321 - 334
Jaar van publicatie:2017
Trefwoorden:cell-to-cell variability, direct quadrature method of moments, influenza virus replication, monomial cubature formulas, multi dimensional population balance modeling, vaccine production